Activiteiten

In het vakantiehuis ligt een map met heel veel informatie, fiets en wandelroute’s en uitgaanstips. Hier een kort overzicht van wat er allemaal te doen is in de omgeving van Lienden:

Lienden
Jumbo Timmer supermarkt. Verbrughweg 16- http://www.jumbo.com/content/jumbo-lienden-jumbo-timmer/?gclid=CJmpuZDrqsYCFULmwgodjawMUw
Etos drogisterij-  http://www.openingstijden.nl/Etos/Lienden/Verbrughweg-16/
Bakkerij van Voorthuizen- http://www.bakkerijen.net/lienden/bakkerij-van-voorthuizen
Slagerij de Haas- http://www.slagerijdehaas.nl/
Betuwsch Badhuys- http://www.betuwschbadhuys.nl/
Voor al uw groente, fruit en streekproducten AGF van der Leeden- http://agfvanderleeden.nl/content/home.aspx
Brasserie Uit! http://www.brasserieuit.nl/
Cafetaria het Hoekje Doctor van Noortstraat 2
Eetcafé het Wapen van Lienden- http://www.wapenvanlienden.nl

Ommeren
Natuurlijk groen- (diverse betuwse specialiteiten en appelcafe) http://www.natuurlijkgruun.nl/
Heemkundig Museum- (prachtig Betuws museum en oude boerenwagen museum) www.heemkundigmuseumommeren.nl

Echteld
Kasteel Wijenburg- http://www.kasteelwijenburg.nl/
Cafetaria de Vogelenzang- http://www.devogelenzang.nl/
Hof van Meden- http://www.hofvanmeden.nl/

Ochten
Nationaal Fruitpark Ochten- http://www.fruitpark.nl/

Kesteren
Molen de Zwaluw- http://www.molendezwaluw.nl/
Station http://www.stationsweb.nl/

Rhenen
Ouwehands dierenpark Rhenen- http://www.ouwehand.nl/
Erebegraafplaats de Grebbeberg- http://www.grebbeberg.nl/
Zwembad t”Gastland- http://www.hetgastland.nl/
Cafe Restaurant de Koning van Denemarken- http://www.dekoningvandenemarken.nl/
Ijssalon Martino’s ijs- http://www.martinoijs.nl/
Station Rhenen- http://www.stationsweb.nl/
Diverse activiteiten en winkels in de stad Rhenen- http://www.uitzinnig.nl/10/354/activiteiten-evenementen-en-dagje-uit-in-Rhenen.aspx

Rhenen is vanuit Lienden te bereiken vanaf april t/m september met de fietspont http://www.uiterwaarde.nl/pontjes/neder-rijn-lek/rhenen-lienden

Veenendaal
In Veenendaal is een groot winkelcentrum- http://www.winkelsinveenendaal.nl/
Zwembad de Vallei- http://www.sportserviceveenendaal.nl/
Binnenspeeltuin de schatkids- http://www.deschatkids.nl/User/Pages/Default.aspx
De molen- http://www.denieuwemolen.nl/index.htm
Buitenspeeltuin de Pol-  http://speeltuindepol.nl/
Station- http://www.stationsweb.nl/

Wamel
Binnenspeeltuin Wamelland- http://www.wamelland.nl/

Tiel
Binnenspeeltuin Monkey Town- http://www.monkeytown.eu/tiel
Zwembad Sportplaza- http://www.sportfondsen.nl/Accommodatie/SportPlaza%20Tiel/Paginas/Home.aspx
Flipje en streekmuseum- http://www.streekmuseumtiel.nl/
Aan de Linge recreatie- http://www.aandelinge.nl/

Zoelen
Golfbaan de Batouwe- http://www.debatouwe.nl/
Beldert Beach- http://www.hollandevenementengroep.nl/nl/beldertbeach

Buren
Historisch museum- http://www.marechausseemuseum.nl/
De pannekoekenbakker- http://www.pannekoekenbakker.nl/Buren

Maurik
Het eiland van Maurik-  (Recreatieplas met eetgelegenheid)
Pitch en Putt golf http://www.pitch-putt.nl/maurik/

Onderstaande links verwijzen u naar diverse activiteiten in de Betuwe
http://www.burenstad.nl/site/bloesemtocht
http://www.rodekruisbloesemtocht.nl/
http://www.wandel.nl/wandelagenda/geldermalsen-23e-nat-rode-kruis-bloesemtocht-18-april-2015
http://www.fietseropuit.nl/fietsroute/betuwe/lienden